Úvodní strana

EnglishDeutschFrançaisПо–русски

Výrobní možnosti

Společnost KOVO Koudelka s.r.o. nabízí svým zákazníkům následující výrobní možnosti.
Frézování Frézování

Frézování dílů a strojních součástí.
Soustružení Soustružení

Soustružení dílů a součástí.
Kovovýroba Kovovýroba

Zámečnická a zakázková kovovýroba.

O nás

Firma Jan Koudelka – výroba a údržba strojního zařízení vznikla v roce 1995 v malé obci Damníkov v podhůří Orlických hor. Nejprve společnost fungovala jako fyzická osoba s jedním starším strojem. V malé provozovně jsme začali psát historii firmy zabývající se výrobou strojních dílů kusové i malosériové výroby, zaměřené především na frézování.

V tomto oboru se nám v následujících dvou letech natolik dařilo, že jsme se rozhodli zakoupit starší nemovitost pro vybudování větších výrobních prostor. Po základní rekonstrukci, která začala v listopadu 1997, jsme začátkem roku 1998 pořídili další dva stroje a výroba i obrat firmy se ztrojnásobily.

V roce 2007 jsme se jako firma přetransformovali na společnost s ručením omezeným a od února 2007 začala naše firma vyrábět strojní díly pod názvem KOVO Koudelka s.r.o. Firma zaměstnává 20 pracovníků.

Po půl roce jsme byli nuceni opět řešit nedostatečné výrobní prostory, a proto jsme na jaře 2008 postavili novou výrobní halu o celkové ploše 190 m2. V současné době nabízíme výrobní kapacity na ploše přesahující 500 m2 a strojní kapacitu větší než 4000 hodin měsíčně.

Hlavním zaměřením i nadále zůstává frézování dílů, současně doplněné o soustružení a broušení. Cílem naší společnosti je především kvalita a včasné dodání dílů dle smluvních podmínek s našimi odběrateli a snaha vyrábět co nejpřesnější díly dle požadavků zákazníka.

Úvod    |    O nás    |    Výrobní možnosti    |    Strojový park    |    Reference    |    fotogalerie    |    Dokumentace    |    Kontakty